گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

لوگو گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
زکات علم، نشر آن است. گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد با هدف خدمت به دانش آموزان ، دانشجویان و آنهایی که علاقه به برنامه نویسی و طراحی و کلیه امور تخصصی کامپیوتر دارند با هدف نشر علم خدمت رسانی کند امید است کاربران در جهت تحقق این اهداف والا یار و همدم ما باشند . . .

آرشیو سایت
ترم بندی کامپیوتر

تغییر در آرشیو سایت و دسته بندی مطالب

نمایش داده می شوید!
اخطار جدی به کپی برداران از سایت
پلیس سایبری
طبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
آخرین نظرات
  • سید مختار
    ۳ فروردين ۰۱، ۰۰:۲۴ - سید مختار
    85916
تبادل بنر بیت کوین

          

جزوات درسی          مقطع             

استاد مدرس  

ریاضی عمومی 1 کاردانی استاد سخائی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام کارشناسی استاد جباری خامنه
تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران کارشناسی استاد جباری خامنه
تفسیر موضوعی قرآن کارشناسی استاد حاج آقا صفوی
آمار و احتمالات کارشناسی استاد خانم نجف زاده


کلمات کلیدی : تاریخ تحلیلی صدر اسلام تاریخ تحلیلی صدر اسلام سردرود تابع مرتب سازی حبابی (Bubble Sort) در C++ سورس بارگذاری عملگر ها برای رشته های کاراکتری در C++ سورس برنامه جمع دو عدد خیلی بزرگ با vector در C++ سورس الگوریتم فشرده سازی و کد گذاری هافمن (Huffman) به C++ تابع مرتب سازی انتخابی (Selection Sort) در C++ برنامه نمابش جدول ضرب در C++ برنامه نمایش جدول کد های اسکی در C++ دانلود 29 سورس ++C سورس های رایگان سی پلاس سورس برنامه هشت وزیر به زبان C++ پیاده سازی توابع رشته ای str در C++ پروژه دانشجویی رایگان C++: دفترچه تلفن مرتب سازی سریع (Quick Sort) در C++ دانلود سورس سی سورس الگوریتم برج هانوی C++ کد برنامه تقویم شمسی و میلادی در C++ برنامه محاسبه ب م م در C++ سی پلاس برنامه جمع اعداد بزرگ تا 99 رقم در C++ دانلود سورس برنامه نویسی ++C آموزش رایگان برنامه نویسی برنامه تعیین نوع ماتریس در C++ آموزش برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی ++C سورس اجتماع و اشتراک دو مجموعه مرتب شده در C++ برنامه محاسبه مربع و مکعب اعداد در C++ سورس برنامه مربع جادویی در C++ سورس منوی گرافیکی در C++